Nabídka

Co nabízíme:

Hana Kušnírová

Individuální, párové a rodinné poradenství

Individuální, párovou a rodinnou terapii

Individuální, skupinovou supervizi či kazuistickou supervizi

Setkání zaměřená na osobnostní rozvoj

Lektorování

Viliam Kušnír

Konzultace a poradenství v oblasti duševního zdraví

Lektorování  (duševní zdraví, komunikace – motivační rozhovor)

Jak bude navázání naší spolupráce probíhat:

Hana Kušnírová

Poradenství, terapie, osobnostní rozvoj

Při prvním setkání zaměřeném na poradenství nebo terapii vás vyslechnu a doptám se vás, co potřebujete. Pomůžu vám porozumět vaší potřebě v případě, že si nejste jistí tím, co vlastně chcete či potřebujete. Společně vyhodnotíme, zda nabídka spolupráce z mé strany vyhovuje vaší potřebě a budeme v ní pokračovat, zda další spolupráci budete potřebovat, nebo po konzultaci vyhledáte jinou pomoc.

V případě vaší žádosti o poradenství či terapii se zaměřením na vaše dítě, se setkám nejdříve s oběma rodiči, kdy vyhodnotíme, zda vám mohu pomoci nebo budete potřebovat jiného specialistu.

Při práci s párem se také sejdeme poprvé všichni tři – partneři a já.

Při setkání zaměřeném na osobnostní rozvoj se na prvním setkání domluvíme, na čem potřebujete pracovat, a dojednáme si cíl naší spolupráce.

Lektorování

Dle vaší objednávky mohu připravit seminář v oblasti sebepřijetí, osobnostního růstu (včetně možnosti zpracování ztrát), komunikace, náhradní rodinné péče, výchovy a vztahů.

Viliam Kušnír

Konzultace, poradenství

Při prvním setkání se zaměříme na hledání možných odpovědí na vaše otázky. V případě nejasností budeme společně hledat přijatelné východisko pro vaši situaci. Nabízím možnost zorientovat se ve vaši situaci formou doprovázení.

Lektorování dle domluvy.

Jak se objednat?